в-а-н-д-а. ванда была гораздо интереснее брата. эрик, как не старался не мог разобраться, что у нее за способности. но и подойти от чего-то не мог. удивительная мягкотелость для старого эрика. наверное, он все таки смог пересилить себя и подойти к ванде. возможно, он окончательно осознал, что скоро, совсем скоро он уйдет, чтобы заняться совсем другим, более важным... читать дальше

rave! [ depressover ]

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » rave! [ depressover ] » завершённые эпизоды » snk - мовчати


snk - мовчати

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

[html]<link rel="preconnect" href="https://fonts.gstatic.com">
<link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Oranienbaum&display=swap" rel="stylesheet">
<style>#armglav {display:block; padding:40px; margin: 1em 1em 2em 5em; background:#000;  outline: 1px solid #000; outline-offset:10px; max-width:500px; box-sizing:border-box;}
/*блок аватарок*/
.armpers {display:block; border-top: 1px solid #949494; text-align:center; margin:35px auto 20px; }
.arava{display:inline-block; width: 100px; height: 100px; border-radius:50%; background:#000; margin: -25px 10% auto auto; border: 1px solid #949494; transition: all 0.3s ease; background-position:50% 50%; background-size:cover;}
.arava:last-child {margin-right:0px;}
.arava:hover {transition: all 0.3s ease; transform: scale(1.2);}

/***   ЗАГОЛОВОК   ***/
#armglav>em {display:block; margin:auto auto 25px auto; color:#d6a271; text-align:center; font-style: normal !important;
font-family: 'Big Orange Cyrillic', sans-serif; font-size: 40px; letter-spacing:10px;}

/***   БЛОК ТЕКСТА   ***/
#armglav .artext {padding: 0 50px; font-size:12px; color:#949494; font-family: Arial, Tahoma, sans-serif; text-align:justify;}

/***   ПЕРСОНАЖИ   ***/
.artext>p{text-align:center; margin:auto; font-size:11px !important; font-style:normal; color:#737373; padding-bottom: 10px !important;}
</style><div id="armglav"><div class="armpers">
<!--   ЗДЕСЬ АВАТАРЫ   -->
<div class="arava" style="background-image:url(http://forumupload.ru/uploads/001b/13/b6/121/981187.png)"></div>
<div class="arava" style="background-image:url(http://forumupload.ru/uploads/001b/13/b6/121/319356.png)"></div>
</div>
<em>мовчати</em>
<div class="artext"><p>Levi Ackerman   —   Zeke Yeager</p>
Давай виключим світло і будем мовчати
Про то, шо не можна словами сказати,
Не можна писати, неможливо зіграти,
А тільки мовчати, тихенько мовчати.
</div></div>[/html]

Отредактировано Levi Ackerman (2021-04-01 00:04:36)

+6

2

Рівний цокіт копит було ледь чутно за загальним гомоном, що доносився до них з вулиці. Люди - їх люди - зустрічали своїх героїв. Зустрічали воїнів. Зустрічали тих, кого ще донедавна вважали купкою ідіотів, які витрачають такі необхідні кошти на якісь безглузді поїздки за стіни. Що ж, тепер ніхто не посмів би сказати, що вони свій хліб задарма їдять. Тільки от чомусь Леві не було радісно від цього гомону. Колись, коли вони закривали пробоїну в стіні (дідько, здається, що це було в минулому житті...) - тоді навіть Леві відчував загальний підйом. Просто тоді все ще було попереду. Попереду було щось велике, щось таке, чого не вдавалося більше нікому, ніколи. І мало вдатися їм. На той момент вони ще знали так мало - і мріяли так багато.

І поплатилися за свої мрії, егеж?

Клац! - вибитий з бруківки камінець потрапив прямо під їхнє колесо. Повозку неприємно колихнуло. Всі м'язи Леві миттєво напружилися так сильно, неначе Зік вирішив перетворитися на титана в цю ж секунду. Чорт забирай, та краще б він і правда зробив таку спробу! Краще б утнув щось таке, щоб Леві міг з чистою совістю знести його їбану голову з їбаних плечей і покінчити з усім раз і назавжди! Чооорт. Йому треба триматися. Тримати себе в руках. Як би це важко не було.

Леві роздратовано цокає, не зводячи прямого, довгого, втомленого погляду з ненависної пики цього гівноїда. Чесно кажучи, Леві навіть не знає, як саме хотів би його вбити. Можливо, йому варто було б розтягти цей процес, зробити його якомога боліснішим і повільним? Ідея непогана. Свинюка цього заслуговує. Він має страждати. Має верещати і плазувати біля його ніг, як слимак, вимолюючи смерті. А з іншого боку, їбав він такі розклади. Проводити з цією гниллю зайві хвилини. Він був цього не вартий. Він мав померти, як свиня. Жив як свиня і смерть таку мав отримати. Безславну. Безглузду. В своїй же багноті.

Леві глибоко вдихає. Змушує себе розслабитися, зняти цю напругу з м'язів, які уже от-от на межі судоми. Кулаки лише не піддаються. Так і лишаються стиснутими. Але так не піде. Якщо ця падлюка і правда вирішить рипнутись - Леві не може втратити ні секунди, ні митті часу. Він муситиме його прикінчити одразу. А для цього треба бути готовим. Кулаки, які не розтискаються - це не готовий.

- Смердиш, собако, - цідить крізь зуби, сподіваючись, що хоча б так зможе якось зменшити внутрішню напругу, що б'ється у нього в скронях гарячою кров'ю. - Аж до тями не візьму, чи це ти обісрався чи це звичний сморід будь-якої марлійскої шмати?

Чи можна ненавидіти когось сильніше? Господи, скільки разів Леві здавалося, що більше - уже нікуди? О, як сильно він помилявся! Тільки тепер, тільки дивлячись на писок людини... Ні, не людини. Тварюки їбаної. Тільки дивлячись на його гидотну пику, Леві розумів, що таке справжня ненависть. Ненависть до того, хто був винним у всьому. Хто відняв у нього, особисто у нього, всіх. Хто був винним в смертях сотень людей. Хто лишив дітей сиротами, жінок - удовами. Хто назавжди забрав у цілого покоління дитинство. Забрав майбутнє. Забрав будь яку радість. І хто особисто у нього забрав те єдине, заради чого Леві вартувало жити.

+3

3

Їх добре так трухнуло від того, що колесо екіпажу попало в якусь вибоїну. Навідміну від свого наглядача, Зік майже вільно, майже повністю віддаючись інерції колихнувся. Лише ногою в останній момент зберіг баланс. А Леві, цей дрібний чорт ,весь зібрався, тіло напружилось — нервує. Зік не подав виду, що помітив це і відвів очі до вікна. За шторкою минало місто, що лунало галасами і подекуди свистом. Бадьора зустріч, нічого не скажеш. Виходить у людей в стінах, ті хто за них виходить вважались героями? Цінувались? Зік образливо піджав губи згадуючи, що коли неодноразово повертались вони, то радість надходила лише від їх рідних, котрі чекали удома. Всі інші ж, назвемо їх істинними марлійцямі, воліли б не бачити їх. Як зручно, коли за твою країну вмирають не твої люди, а ті ким ти гидуюєш і котрих великодушно терпиш.
— Смердиш, собако, — чоловік повертає голову до Леві. Лице Зіка здавалось спокіним, зі сторони можна було б сказати, що безтурботним. — Аж до тями не візьму, чи це ти обісрався чи це звичний сморід будь-якої марлійскої шмати? — Зік схиляє голову трохи на бік і веде очима знизу вверх і зупиняється на погляді свого охоронця. Дикий, як у голодного собаки. Сам називається... Леві сверлить очима — сіпнешся ісухватиться тобі в шию. Жовна так і грають на щелепі. Зік собі не брехав, він боявся Леві. Точно так же, як почав боятись титанобійних гармат. Я боявся, що його викриють раніше, ніж він хоть щось зможе зробити. Як, здається завжди, боявся собак. Страх, через все життя. На секунду Зік і собі подумав, що він смердить. Смердить страхом, а Леві таки той скажений пес, який відчув це своїм носом.

Неквапливо, чоловік схрещує пальці в замок, залишаючи їх на коліні, та відповідає:
— Розумію. Ти злишся, капітане Леві. — Зік говорить ці слова з невимушеною повагою, та веде плечем. Йому все ж неприємно дізнатися, що таке ставлення невзаємне.

"Тихо, тихо, легше, легше."
— Але я думав, ми дорослі люди і не будемо переходити на подібні... образи — Зік не посміхався, навіть якщо в його тоні можна було піймати певну грайливість чи навіть загравання.
— Розумію твої втрати, капітане, але не треба, не гарячкуйте. — Зік чухає себе за вухом — Я впевнений, що ми обидва здатні на плідний діалог.

+3

4

Марлійське падло виглядає так, немов його на конференцію везуть - не менше. Наче він якийсь вельми поважений запрошений гість, якого тут дуже чекають. Сидить, впиріщившись в свого проводжаючого, який не розуміє всіх задумів і планів геніального стратега. Спокійний, розслаблений. Враження таке, що не знає, що з ним може бути. Але ж ні, знає. І все одно мовчить. Мовчить так, як мовчить людина, яку ведуть на страту і яка уже давно з цим змирилася. Це бісить іще більше.

Насправді, Леві був готовий продовжувати. Що завгодно, аби тільки вивести цю свиноту на емоції. Щоб отримати підтвердження, що перед ним - така сама людина. Що в о н о так само, як і всі інші, зроблене з м'яса і крові. Не дивлячись навіть на те, скільки разів він різав його тіло на шматки в бою. Леві все одно потрібні були докази. Що в о н о так само, як і інші, має, за що хвилюватись, до чого іти, має за кого переживати і за ким убиватися.

- Ну пиздець, ти маг якийсь, що думки читає чи з цих, релігійних? - випльовує різко. Він злиться? Та невже, блять! І чого б це, насправді? Чого він злиться на паскуду, яка зробила його життя пеклом? Яка відібрала у нього все, за що вартувало жити. І дійсно, дідько, чого йому злитися?

- Ну давай, вишкребку, розкажи мені, що ти там розумієш. Плідний діалог? Моя срака - цей плідний діалог! Я тут знаходжуся заради єдиної мети - відрізати твій тупий баняк і плюнути тобі в горлянку зі зворотної сторони. Може, хоч тоді ти перестанеш пиздіти про свою хуйню?

І все було б нічого, якби це не було такою правдою. Заради чого він жив ці чотири роки? Що тримало його на цьому світі? Що не давало просто завершити це жалюгідне існування без якої-небудь цілі? Що, окрім безглуздої обіцянки, даної під шквальним обстрілом, який учила ця звірюка? Чорт, якби він знав, чим все закінчиться - нікому б не погоджувався. Треба було виконати свої погрози і зламати тому навіженому ідіоту обидві ноги. І срати на його мрії, срати на єрегів підвал. Нічого, почекав би зайвий день-два. Зате - дізнався би, а не помер тоді, на тому полі, ведучи на вірну смерть цілий загін. Зате був би живий. І Леві був би живий.

А тепер в цій кареті сиділа уже не людина - оболонка від людини. Пуста і наполовину уже нежива. Оболонка, єдиною ціллю і єдиним поштовхом до життя якої була смерть цього мерзотника, що сидів зараз навпроти. Убити його зараз було б так легко. Леві зміг би задушити його навіть голими руками. Зірвати з його їбала ці безглузді окуляри і дужками видряпати ненависні беньки. Взяти голову в свої руки і бити об підлогу, поки вона не лучне, як гарбуз. Це було б так просто - і так правильно. Він уже майже відчував, як його руки зімкнулися б на горлянці. Відчував залізний присмак чужої крові у себе в роті. Відчував полегшення. І готовність поплатитися за це життям.

Леві повільно проводить кінчиком язика по зубах, намагаючись прибрати цю жагу чужої крові. Цікаво, як це проходить не у Аккерманів? Цікаво, як з цим справлявся цей ідіот, Кенні. Чи був у нього х то с ь, без кого його життя так само перетворилося на пусту оболонку? Дідько - дожився! Уже згадує цього пацюка без звичної злості. І не дивно, мабуть. Коли ненавидиш так сильно когось одного, на інших сил уже не лишається...

+3

5

Зік не знав на що розраховував. Леві і не збирався хоч якось міняти свою манеру поведінки до нього, не кажучи про ставлення. Звичайно він знав, що його спроба була неначе холостий постріл, та все ж чомусь хотілося від елдійського капітана більшої привітності, адже Леві його зовсім не знає. Він не знає, що Зік — хороший хлопець.
— Ну пиздець, ти маг якийсь, що думки читає чи з цих, релігійних? — після цих слів Зік помітно зніяковів, він без необхідності злегка прочистив горло, перед цим піднісши кулак до рота. Не знав, що йому робити далі, старався виглядати виважено, тому повернув долоні на коліна, знову схрестивши пальці у замок. Доволі тяжко зітхнувши на подальші слова Леві, Зік опустив на секунду свій погляд. Дивно, але він наче фізично продовжував відчувати, як сверлить його очима Леві. Все ще здаючись собакою, а не людиною.

Леві був правий в своєму гніві, Зік не знав, що відчував той. Зік лише здогадувався, можливо уявляв. Він рідко про когось піклувався наскільки, що бути настільки зануреним в свій біль, в таку ненависть. Він втрачав товаришів, він переживав за тих, хто зараз був під його керівництвом, але щоб так? Щоб просто рвати повітря словами і обпалювати поглядом, неначе одними зіницями хотів випалити з реальності людину напроти? Та якби ж ненависть, чи будь-яка інша емоція, допомагала в здійсненні бажань такого масштабу, як зікове. Наприклад любов, її б йому вистачило з лишком.

Та реальність була зовсім іншою. А перед ним стояла велика ціль. Він прийшов врятувати від болю всіх і недопустити в майбутньому таких очей як у Леві, як у нього самого.

— Я вам не ворог, капітане Леві. — Зік говорив відкрито, в його словах не можна було знайти і краплю брехні, жоден пес би не винюхав, що тут щось не так, просто по тій причині, що Йегер говорив правду. Він не вважав ворогами нікого, окрім обставин і часу.

Зік гірко хмикнув, повертаючи погляд на свого охоронця і можливо майбутнього катівника.
— Я би не хотів, щоб наше знайомство завершилось відрізанням голови будь-кому і певен, ви змінете своє ставлення. Адже, чесно кажучи, я сюди прийшов не помирати. Вірніше, так, це не та фраза, яку очікуєш від людини якій залишився рік життя, але все ж. Я прийшов допомогти Елдії. І можливо особисто вам. Але почну з загального.

Леві нікуди було діватись, окрім як вислухати. Хоча Зік виглядаючи спокійним, поквапився підвести до головного, але з обережністю.

Зік зробив невелику  паузу. Він повинен бути обачним. Він повинен якомога вітруозніше показати свою цінність для Леві та заручитися хоч примарною, але підтримкою. — В мене є план, як покінчити раз і назавжди з болісною реальністю, в якій всіх елдійців вважають або монстрами або непотрібом. Я виріс з такою думкою. Бути непотрібом, бути другим сортом. Жити і спокутувати гріхи своїх пращурів. Справедливо? Можливо. Але тоді весь світ має бути в гетто, чи за стінами, на які направляють раз за разом те, чим якийсь народ забруднив свою історію.

Зік відвів очі від Леві до віконця. — Елдійці вже вдосталь натерпілися. Мені треба зустрітися з Ереном і я впевнений, разом ми зробимо так, як буде краще.

+2

6

Його ввічливість бісить. Його манера сидіти, дивитися через свої дурнуваті окуляри, його складені на колінах руки і мерзенна борода. Все бісить. Все являє собою один єдиний сгусток м'яса, який Леві волів би порізати на тонке шмаття і згодувати мисливськими собакам замість обіду.

Леві бісився. Леві ненавидів. Ненавидів зрадника, що сидів перед ним. І ненавидів зрадника, що сидів на його власному місці, в його власному костюмі.

Чотири роки. Чотири роки він жив нічим. Пустою обіцянкою, яку колись дав давно мертвій людині. Мертвій - через нього самого. Через те, що він піддався своїм емоціям. Через те, що дозволив їм затьмарити розум і вплинути на прийняття остаточного рішення. І він поплатився за це. Поплатився смертью. Ні, одразу двома смертями: його і своєю. І він звик уже існувати так. З величезною дірою десь посеред грудей, в яку, як в бездонний колодязь, можна було кинути що завгодно і не почути ні плескоту води, ні відлуння звуку. А тепер, вперше за ці чотири роки він в і д ч у в а в. Правда відчував. Шалену ненависть, злість, сум, біль, бажання вбивать - але ці почуття були такими яскравим, свіжими, живими...

— Я вам не ворог, капітане Леві, - все так само спокійно говорить бранець і Леві стає фізично важко дивитися на його обридлу пику. Він стискає щелепи, міцно, до болю і хрускоту, відводить очі в сторону. Це падло нічого не знає. Не розуміє, що накоїло, не розуміє, які наслідки вчинило своїми діями. - Я прийшов допомогти Елдії. І можливо особисто вам.

Хочеться розсміятися. Розреготатися прямо в обличчя цьому обпецьку, хочеться зламати йому носа, витягти з цієї карети, покласти розкритою пащекою на бордюр бруківки і вгатити по потилиці ногою так, щоб в нього всі зуби повилітали. Хочеться вспороти йому його смердюче брюхо і витягти всі кишки, зав'язавши їх навкруг його ж горлянки. Вирізати йому язика і запхати в рота назад, подалі, щоб він, навершті, замовк.

Допомогти? Особисто йому? В чому ж? Він, блять, уже зробив усе, що міг. Більше забирати в Леві нікого. І так життя забрав. Леві повільно прикриває повіки. Чому це кожного разу так болісно? Чому він досі не може з усім змиритися? Чому кожного разу, починаючи з тих похорон і аж до сьогодні, будь який спогад, будь яке нагадування спричиняють таку біль?

Він, майже несвідомо, кладе праву руку до кишені. Пальці тут же натикаються на дещо холодне, овальної форми, гладке і опукле. Леві стискає це в кулаці. Стискає, роблячи кілька таких важких, але таких необхідних подихів. Будемо жити. Поки є ціль. Поки є обіцянка. Будемо жити.

- О так, козел. Ми і правда натерпілися. Від вас. Від ваших посягань на наші життя, наші свободи і наше щастя. І не переймайся. Ми і без таких помічничничків, як твоя марлійська срака, зможемо з усим покінчити, - Леві переводить на нього погляд, з відразою дивиться прямо в обличчя. Цей покидьок нічого не знає. Думає, що знає все, а на ділі - не розуміє нічого. Сліпий, дурний і брехливий. Такий самий, як і його влада.

- Ти не потрібен Еренові. І ти з ним не зустрінешся. Принаймні, поки я цього не дозволю. А я, - Леві робить паузу, вбиваючи кожне слово, мов цвях в кришку труни, - цього. Не. Дозволю.

+2

7

Авжеж, Леві не слухав. Усе тому, що бачив у Зікові лише ворога. Того, хто ніхто не може бути на його стороні. Авжеж, слова Зіка можна підтвердити тільки тим, що він зараз сидить тут і не сіпається. Не трощить усе навкруги, розтираючи велетенські валуни на дрібну картеч в образі гігантської потвори. Зік, навіть почав відчувати певну роздратованість на цю баранячу впертість Леві. Він же їм допоміг! Ризикував всим, щоб опинитися на Парадізі, та ще й так, щоби марлійці почали хвилюватися. Ризикував своїми людьми зрештою.

Зік видихнув через ніс із шумом, та потер долоні точно так якби там було каміння — тихий вихід його роздратування. Прослідкував за поведінкою свого наглядача та спробував якось стати в його положення. Людина все життя жила в закритих умовах, знала тільки те, що там вороги, а в стінах ті, кого потрібно боронити від них. Тільки хороші й погані хлопці. Але світ набагато більший і набагато складніший і, звісно, страшніший. Його й бовдуром не назвеш, він просто не знає. Живе наосліп.

Зік прекрасно зчитує відразу на обличчі Леві, своє ж лице тримає у виразі все розуміючого «батька», неначе той священник на сповіді — опустив, навіть, очі й кивнув.

Та недовго це благочестя світилося на обличчі Йегера, бо Леві не сповідався, Леві палив гарячку й бовкнув за Ерена. Зік різко підняв погляд і, наче руками за барки, вчепився тим поглядом в обличчя розвідника.

— Не поспішай із такими категоричними висловлюваннями, капітане. — Зік, навіть трохи витягнув шию і, здається, цідив слова крізь зуби, а не говорив. — Ми мусимо зустрітися з Ереном. Я не для того так довго добирався на цей острів, щоби просто тут згнити, лише тому, що хтось… не бачить у мені союзника. Я потрібен вам, — Зік говорив одне, а подумки майже кричав «Ерен потрібен мені».

Зік поправляє окуляри і знову повертається до своєї майже статичної пози.
— Я не марлійський прихвостень, яких ви так ненавидите, капітане. Я заручних їхньої системи. Елдійці існують не тільки в цих стінах, елдійці є й поза ними. Я — один із них, як би вам того не хотілось. Я вимушений був вступити до їхньої армії, як і вимушений був напасти на вас. Усе заради більшої мети, усе заради того, щоби на жодного елдійця не посягали в майбутньому. Щоби їх більше не боялися й кожен елдієць міг жити вільно, не вислужуючись перед «кращими». Ваш праведний гнів не на того спрямований. Мені набридло положення мого народу. Положення,  з якого просто так не вибратись, але сам я мало чого можу, тому я тут. У вашому розпорядженні, але сподіваюсь на вашу розсудливість.

Схрещуючи пальці назад в замок Зік поспішає завершити думку, перед тим, що може відбутися після. — Подумайте самі, якщо я настільки ворог, то чому зараз знаходжусь в такому положенні, навіщо шукав цих всіх зустрічей? Отак йти в лоб? Ганьба будь-якому розвіднику.

Отредактировано Zeke Yeager (2021-03-31 20:25:40)

+2

8

Чесно кажучи, Леві навіть не знає, як до цього всього ставитися. Він примружує очі і дивиться на бранця з виразом чи то огиди, чи то жалоби. Як на розтерзане тільце голуба, який виявився занадто старим, занадто неповоротким, занадто хворим для того, щоб вчасно полетіти і не попастися під гострі кігті голодного вуличного кота. І от уже у птахи розідране пузо і всі його нехитрі нутрощі розмазані по бруківці, по сірому пір'ю і по побитій морді хижака. Але в ньому ще жевріє життя. Тріпотить слабо крило, намагаючись таки - навіщось - злетіти. Уже не свідомо, просто тому, що звик, просто тому, що це - єдине, що він може, єдине, що він робив завжди, усе своє коротке життя. І він дивиться, дивиться одним-єдиним чорним оком ґудзиком, кудись наверх - туди, де в височині над ним пливуть хмари і вітер лоскоче пір'я крил його побратимів.

Але все уже скінчено. Голуб з кишками на бруківці цього просто не розуміє. Не може, своєю маленькою голівкою, втямити таку складну річ, як неминучість кінця. Так само, як і це марлійське лайно досі ще не може взяти до тями, що йому прийшов кінець. Що його не випустять з цього острову. Що його доля давно уже була вирішена. І він ніколи не зустрінеться з братом. Не в цьому житті. Не в цьому світі. Як і той голуб, він досі дивиться вгору і продовжує тріпотіти крилом - продовжує робити те, до чого звик. Що довгі роки, десятиріччя було його єдиною метою, єдиним сенсом існування.

Невже він і правда в усе це вірить?

Невже він взагалі може у щось в і р и т и? У якісь примарливі плани, що він сам же їх і вигадав? У те, що він і правда - хто? - бог? Месія? Рятівник усіх страждучих? У те, що тільки він знає, як правильно, як належне? У те,що він, як який сраний герой із казок, явиться і врятує всіх сірих і обездолених? У те, що за ним підуть? Просто так? Просто тому, що йому вдалося промити мізки якійсь купці горе-нападників, яких вони за ці чотири роки бачили десятками на тих кораблях, що їх надсилали чорти-марлійці до їхніх берегів? Смішно.

- Ха, - Леві всміхається, зовсім не весело. Складає руки на грудях, закидає ногу на ногу і вдкидається трохи назад, дозволяючи своїй собі відпочити на м'якій спинці. - Ха-ха. Хочеш сказати, цього зазвичай було достатньо, щоб промити мізки своїм прихвостням? Мені аж майже шкода стало Марлію - якщо у них там служать такі люди, яким достатньо подібних речей, щоб виступити проти своєї країни, то не дивно, чому у нас за такий короткий проміжок часу вдалося поставити вас рачки.

Леві схиляє голову на бік, спостерігаючи за реакціями Зіка на свої слова.

- Ти те саме говорив Оньянкопонові? Після того, як ви винищили його країну? Чи в процесі? - слова, просякнуті отрутою злітають з його вуст просто. Занадто просто для опису всієї тої ситуації, в яку вони потрапили. І з якої їм треба буде вилізати. - Теж обіцяв йому мир і добробут? Захистити від злих марлійців, які тебе теж принижують? Теж втирав, що ви з ним "однієї крові"? Хоча ні, - окидає оком фігуру напроти, - в таке навіть розумово відсталий не повірив би. Тоді що? Який же геніальний план ти вигадав для нас? Нас з тобою? Браттів-елдійців за стінами і поза них?

Недобитий голуб так ніколи і не зрозуміє, що прийшов кінець його жалюгідному існуванню. Він так і буде дивитися чорним оком-ґудзиком в небесну височінь і дивуватися, чому у нього не виходить злетіти. А вуличний кіт, втамувавши голод, буде вилизуватись над понівеченим тілом, стираючи кров з морди і задивлятися на свою наступну жертву. Тому що тільки так він зможе вижити.

Отредактировано Levi Ackerman (2021-04-01 18:22:07)

+1

9

Знову різко негативна реакція і все той же вираз обличчя. Та все ж дещо змінилося. Так, Леві не хотів йти назустріч, розвідник зовсім не намагається порозумітися — буде важко витравити образ ворога в подобі Зіка з його голови. Але Леві вже не сидів напоготові вгризтися в горлянку Зіку, навіть зменшив кількість образ і почав ставити питання, хоч вони у свої більшості й були риторичними. Інакше кажучи, Леві почав бачити людину в Зікові, його чиста, обпалююча ненависть стихла й перетворилася на огиду, так, але з цим можна працювати. Нехай його нудить від Зіка, нехай він, навіть вважає презренною п’явкою на тілі людства, тільки продовжує з ним говорити, а не тягнеться до зброї.

Але не дивлячись на всі ці раціональні викладки і, як здавалось самому Зікові, логічні спостереження, він все ж залишається живою людиною, тому, доволі помітно, відвів очі від Леві. Він відчув певну долю сорому і щось дуже схоже на дитячу образу, коли тебе хтось з старших сварить за відірваний ґудзик.

— Так говорив. — відповідає Зік тихо, все ще пристижено. — Я йому не обіцяв добробуту, я обіцяв йому справедливий мир.— пауза на одне зітхання — не знаю хто, але співчуваю, що цей хтось зламав вам віру в подібні гасла. — зле додав Зік на недовіру в його відвертість і піджав губи. — Людям потрібні слова, щоб потім здійснити той стрибок віри і прийти до дій.

Ще одне зітхання і Зік трохи згинається в сторону Леві, розташовуючи лікті на колінах.
— Ерен повірив. Його сила титана засновника не активується без королівської крові. Вона тече в моїх венах. Об'єднавшись, ми — далі Зік поспішив виправитись — Ерен зможе керувати титанами. І тими, що в стінах, Леві. — закінчивши, Зік ще кілька секунд нервово вдивлявся в очі Аккермана. Його сердце клекотало в грудях і щоб якось заспокоїтись він знову вирівнює спину і дивиться у віконце екіпажу. Зік небагатьом озвучував свій план. І небагатьом видавав стільки деталей, що майже розкрив його повністю. В душу затікала тривожність, яку важко зрозуміти чи радісна вона, чи навпаки — передчуття біди. Затікала повільно, та він наче від неї почав захлинатися. Потрібно заспокоїтися, тільки так він випливе і допливе до берега спокою і тої поведінки стоїка, яка допомагала йому весь цей час. Одна на посмішку він так і не наважився. Але додав:

— Якщо вам, капітане, достатньо цього одного моменту "ставлення рачки" і самовпевненність застилає всю картину подій, то потім не жалкуйте, коли до вас дійдуть наслідки такого вузького мислення.

Отредактировано Zeke Yeager (2021-04-02 17:09:31)

+1

10

Гасла... Лайно це собаче, всі ці ваші гасла. Лайно, яке має на меті тільки запудрити мізки тим, хто їх слухає. Це красиво, це хвилююче, це навіть може зачіпати якісь струни душі. У Леві - колись - зачіпали. Гасла однієї єдиної людини, яка завжди знала, що сказати. Яка завжди відчувала його стан так, як ніхто інший. Яка була провідною зіркою на його небі. Ні, не зіркою. Сонцем, що проливало світло на життя, на долю, на всі його вчинки. Колись така людина у нього була. І колись Леві хотілося вірити в його гасла. Колись... Коли сонце ще навічно не потухло. Коли під красиві, мотиваційні, глибокі гасла його сонце не повело у бій цілий загін, щоб загубити їх під дощем із каміння і не загаснути самому, лишаючи Леві жити в світі темряви. Світі, в якому не було неба. Не було зорь. Не було палких речей. Була тільки пустота. І давлюча на вуха тиша.

- Не знаю хто, але співчуваю, що цей хтось зламав вам віру в подібні гасла. - Леві гмикає, піднімаючи очі на того, хто це зробив. Дивиться і думає лише про те, які вибрики вчиняє доля. О так, він теж співчуває. Співчуває, що через якісь довбані домовленості, через політику, через все те, що почав Ервін тепер він, Леві, не може закінчити те, що пообіцяв. Те, що він мусив закінчити. Навряд чи це повернуло б йому віру і красиві гасла, чи не так? Але принаймні щось смерть цієї гидоти повернути змогла б. Хоча б довбаний контроль над своїм життям. Хоча б розуміння того, що він може з усим покінчити. Швидко - раз і назавжди.

Від злості і огиди Леві відвертається, дивиться кудись в сторону вікна. Вони вже довгенько їдуть. Чи не час цій мерзенній дорозі уже добігти кінця?

-  Об'єднавшись, ми... Ерен зможе керувати титанами.

Немов обухом по голові. І по спині одразу такий холод, мов жменю снігу хто закинув. Реакція тіла - ще до повного усвідомлення, ще до того, як думки до ладу прийдуть. А тіло уже напружилось так, наче зараз потрібно життя у смерті зі щелеп виривати. Неначе він уже стоїть однією ногою в могилі. Неначе дивиться на те, як всесвіт летить під три чорти. А потім, як відлунням, ті далекі слова "вони повинні були померти". Такі суворі. Такі беземоційні. Пусті і від того - настільки страшні. Вони. Повинні були. Померти.

В горлі сухо. Леві змушує себе проковтнути слину і дихати далі. Не можна вірити на слово якомусь марлійському зраднику, Звіроподібному, брехливій собаці, яка скаже що завгодно, аби тільки відстрочили свою смерть. Не можна. І все ж, таке уже було. Таке уже було, Ерен керував цими потворами. У нього не виходило цього ні раніше, ні після. Але... Це було можливо. І чим чорт не шуткує, ймовірно, що це буде можливо зробити знову. Як в тих казочках, про старого елдійського короля, що заснував людство у стінах...

І одразу ж перед очима дещо інше. Пізній вечір, і вогні чужого міста. І купа людей, що зібралися на площі послухати промову свого лідера. Молоді, старі, зовсім діти. І розтрощений вщент район. І тіла під уламками, і крики жінок і сльози дітей. І сотні неповинних забратих життів, і зламані долі через одне рішення. І цей, навіщось, в'їдливий аромат жасміну, такий неприродній, такий зайвий посеред цієї картини крайньої жорстокості і рішучості.

Вони повинні були померти.

Зік ідіот. Леві підводить на нього очі і дивиться, майже здивовано, майже (що?) налякано, майже приречено. Зік ідіот, якщо думає, що Ерен буде його слухатись. Або ж він просто ще один кровожерливий монстр, який має на меті знищення всього живого. І тоді справи у них стають геть кепські. Якщо те, що він каже - правда, якщо Ерен дійсно може керувати такою силою... І якщо він правда перетворився на того, кого Леві бачив тоді в дирижаблі на шляху додому... Їм треба попередити Хісторію. Не можна, щоб Ерен до неї дістався. І якщо Зік дійсно нащадок королівської крові - від нього потрібно здихатися в першу чергу. Якщо тільки Ерен - цей придурок! - і правда вирішив іти тим шляхом...

Їхня повозка зупиняється.

- Приїхали, капітане! - голос звідкись зовні.

Що є, то є. Вони приїхали. Далі - тільки ліс. Тільки велетенські дерева, в кронах яких розвідники уже розбили свої точки чергування. Далі тільки стовбури, за які так зручно чіплятися гаками своїх ППМів. Далі - довні дні в компанії ворога в очікуванні остаточного рішення. Далі - ночі чергувань, за які Леві не змикатиме очей. Далі - біль від натружених ременями плечей. Далі - нехитра їжа на вогнищі. І - невідоме. Багато невідомого. Але вони точно справляться.

Леві переводить погляд на бранця. Дивиться на нього довго, тяжко, розмірковуючи про те, що він дізнався за цю (и одного боку, таку коротку, а з іншого - таку вічну) поїздку. Дивиться уважно, вивішуючи кожне своє наступне слово. Приймаючи рішення. Рішення, якому він буде слідувати, навіть, якщо хтось дасть інший наказ. Робить рішучий вдих. Якщо він щось в цьому житті розуміє, якщо хоч щось він може взяти до тями, то це - єдиний можливий вихід.

- Ти ніколи не зустрінешся з Ереном.

Чи - він з тобою.



http://forumupload.ru/uploads/001b/13/b6/121/323017.jpg

Як світло проб'ється через наші штори,
Ми знову з тобою, як всі заговорим.
А поки ше темно є в нашій кімнаті,
Давай з тобою будем просто...

Отредактировано Levi Ackerman (2021-04-02 22:19:29)

+1


Вы здесь » rave! [ depressover ] » завершённые эпизоды » snk - мовчати


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно